Welkom op PC Web Plus, op dit computerforum kunt u terecht voor gratis hulp bij computerproblemen en allerhande vragen over software, hardware en computerbeveiliging.
Als gast kunt u alleen het forum bekijken en meelezen met de verschillende discussies. U kunt echter geen reacties of commentaar geven op bestaande discussies, of nieuwe onderwerpen op het forum starten met uw vraag of probleem.
Klik op de onderstaande link om geheel gratis een gebruikersaccount op ons forum te registreren. Vanaf dat moment kunt u deelnemen aan de diverse discussies op het forum.
ayla schreef:Stond maandag op google nieuws krijg morgens altijd nieuws speciaal voor jou staat er maar als het niet zo is zet ik hem er weer op
Een onbekende aanvaller is erin geslaagd toegang te krijgen tot het netwerk van antivirusbedrijf Avast, mogelijk in een poging om het programma CCleaner van malware te voorzien, zo heeft de virusbestrijder net bekendgemaakt. Op 23 september ontdekte Avast verdachte activiteit op het eigen netwerk.